با استفاده از شکلات شیری کارات دیگر نگران زخم معده نباشید

شکلات سفید چند سال پس از جنگ جهانی اول به سوئیس وارد شد.

اولین میله های این شکلات شیری کارات در سال 1930 توسط نستله برای یک آب نبات تولید شد که در سال 1967 به نستله گالاک تبدیل شد.

در سال 1931 Candy M & M این نوع شکلات را که در نیوهمپشایر ساخته شده بود به ایالات متحده معرفی کرد.

راشکلات سفیداز ترکیب سه ماده ساده به دست می آید: کره کاکائو به درصدی نه کمتر از 20 درصد، شکر و در نهایت شیر ​​یا فرآورده های پایه شیر، حداقل 14 درصد برای اطمینان از طعم و قوام صحیح.

این درصدها ممکن است بسته به محصول متفاوت باشد، برای مثال نوار سفید ما (100 گرم) حاوی 30.5٪ کره کاکائو، 49.4٪ شکر و 15٪ پودر شیر کامل است.

شکلات

بسیاری از خواص شکلات را پودر کاکائو می دهد که شکلات سفید فاقد آن است ، اما این نوع حاوی مولکول های عصبی محرک نیست، بنابراین مخصوصا برای کودکان و افرادی که به کافئین حساس هستند مناسب است.

حاوی شیرخشک در مقایسه با شکلات تلخ ، سفید از نظر کلسیم و ویتامین های B2 و B3 بسیار غنی تر است، موادی که برای بدن ما مفید هستند و به ویژه در مرحله رشد بسیار مهم هستند.

علاوه بر این، وجود رتینول ، ماده‌ای که در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست استفاده می‌شود، متحد مهمی است که خاصیت ارتجاعی اپیدرم را تحریک می‌کند، تولید کلاژن را تحریک می‌کند، به حفظ رنگ روشن‌تر و بازسازی ملانین کمک می‌کند تا با تولید لکه‌های تیره مقابله کند.

شکلات سفید به عنوان یک غذای غنی از قند، برای افرادی که سطح تری گلیسیرید و کلسترول خون بالایی دارند توصیه نمی شود، بدیهی است که برای کسانی که به لاکتوز حساسیت دارند، مناسب نیست.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.